In deze rubriek maken wij graag kennis met collega’s die 
één jaar in dienst zijn bij Koninklijke Oosterberg.
Dit keer is het de beurt aan Gijs, onze collega op de IT-afdeling op ons hoofdkantoor.

1 jaar in dienst - Gijs Vosselman
(IT Beheer & Servicedesk)

Vertel eens, wie ben jij?
Ik ben Gijs, ik ben 25 jaar oud en woon in het dorpje Ugchelen, ten zuidwesten van Apeldoorn. Ongeveer twee jaar geleden heb ik mijn opleiding tot Expert IT Systems & Devices afgerond aan ROC Aventus in Apeldoorn. Direct daarna ben ik gaan werken bij SAAB als customer support engineer voor de Air Traffic Management-tak van SAAB. Hoewel het bedrijf en de trips naar Zweden erg interessant waren, besloot ik me uiteindelijk toch meer te richten op mijn passie binnen ICT en systeembeheer. Dat heeft me uiteindelijk bij Oosterberg gebracht. In mijn vrije tijd houd ik me vooral bezig met gamen, virtual reality, concerten bezoeken, airsoft, 3D-printen en miniatuurbouw.
Een jaar geleden heb je voor Oosterberg gekozen, waarom?
Mijn collega Niek, met wie ik sinds 2016 dezelfde opleiding volgde, vertelde me dat Oosterberg een uitstekende plek is om verder te groeien in de IT. Na twee goede gesprekken voelde ik meteen dat dit de juiste plek was om mijn carrière voort te zetten.
Kun je ons meenemen in jouw werkdag bij Koninklijke Oosterberg?
’s Ochtends bekijk ik eerst de statistieken in onze software om te controleren of alle belangrijke systemen en processen binnen Oosterberg naar behoren draaien. Na eventuele problemen te hebben opgelost en mijn e-mail te hebben gecheckt, werk ik de rest van de ochtend aan openstaande projecten. Dit kan variëren van het configureren van laptops en het repareren van Thinclients tot het updaten van systemen en het beheren van phishingmails. In de middag werk ik op de helpdesk en help ik collega’s met IT-gerelateerde vragen, storingen en verzoeken. Daarnaast voer ik maandelijkse controles uit op onze meer dan 100 servers om te zorgen dat deze zo probleemloos mogelijk draaien.

Wat ga je het komende jaar leren en waar kijk jij het meeste naar uit?
Het komende jaar wil ik me verder verdiepen in de IT door certificaten te behalen en mijn kennis te vergroten. Ik kijk het meeste uit naar mijn ontwikkeling tot volwaardige systeembeheerder!
Wat maakt Oosterberg een fijne werkgever
De sfeer, vrijheid en zelfstandigheid in deze functie zijn erg prettig. Ook wordt er veel met je meegedacht. Elke collega is vriendelijk en altijd bereid om te helpen.

Waar ben je het meeste trots op van het afgelopen jaar?
Ik ben trots op mijn voortgang als beginnende IT’er en de groei in mijn zelfstandigheid. Ik werd meteen in het diepe gegooid en had zelf de keuze om te bepalen waar ik me in wilde verdiepen. Elke dag wordt het werk makkelijker!
Als je binnen Oosterberg een dag zou mogen ruilen met een collega, wie zou dat dan zijn en/of in welke functie zou je dat willen, en waarom?
Ik zou graag een dag willen ruilen met een chauffeur. Het lijkt me gaaf om een keer met een vrachtwagen rond te rijden.

Wat vertel jij je vrienden of familie over Oosterberg?
Dat Oosterberg een gezellig en persoonlijk bedrijf is, waar je je snel thuis voelt!

Waar mogen je collega’s je eigenlijk voor wakker maken?
Niet voor veel dingen, maar als het écht moet, word ik het meest blij van een goede steak.

Heb je nog iets leuks om zelf toe te voegen aan dit interview?

Dat mijn tijd bij Oosterberg niet alleen leerzaam, maar ook heel gezellig is!
Gijs Vosseman - 1 jaar in dienst Oosterberg
Spreekt het verhaal van Gijs jou aan en ben jij op zoek naar een nieuwe baan? Bekijk dan eens onze openstaande vacatures op 1 van onze website! 
WhatsApp ons